פנייה מקוונת

תקנון האתר של רהיטי סגולה

אתר זה משמש כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים המשווקים ברהיטי סגולה. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובקפידה. עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין רהיטי סגולה.

שירות הלקוחות שלנו

בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של 'רהיטי סגולה' בווצאפ בלבד 050-7845297

רכישה

האתר מאפשר ללקוחות רכישה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט. ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי. הרכישה באתר באמצעות כרטיס אשראי תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי. 'רהיטי סגולה' שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת שתחפוץ וכן לשלול זכות רכישה בחנות הוירטואלית על פי שיקול דעתה.

תנאי רכישה

הקנייה ב'רהיטי סגולה', בטוחה וכדאית. אך כמתחייב בחוק וכמקובל בישראל, להלן מספר תנאים לרכישה בחנות. בעת ביצוע רכישה בחנות האינטרנטית, בן אם בקנייה טלפונית ובן אם בקנייה מקוונת הנך מתחייב למסור פרטים אמיתיים. התמונות המצורפות לכל מוצר ומוצר הנן תמונות להמחשה בלבד. יתכן כי במציאות יהיה קיים הבדל בין המוצר האמיתי למוצר שבתמונה. לרב עקב שינוי אריזה מצד היבואן\יצרן ולעיתים עקב טעות בהתאמת התמונה. לכל המוצרים בחנות לא תינתן אחריות כלשהי אלה אם כן צויין אחרת בעמוד המוצר. ביטול עסקה והחזרת מוצר ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה לשירות הלקוחות של ' רהיטי סגולה ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת פקס או דואר אלקטרוני רהיטי סגולה' המאשר את הבקשה לביטול העסקה.

אספקה והובלה

כל שירותי המשלוח שלנו, בין אם שירות שהוזמן בעסקה מקוונת או בעסקה טלפונית, יבוצעו על-ידי חברות משלוח חיצוניות וזמן האספקה לכל המאוחר יהיה 24 ימי-עסקים מרגע הטיפול בהזמנה. על הלקוח להבין שלעיתים יתכנו עיקובים ולכן 24 ימי האספקה אינם בגדר התחייבות ובמקרים כאלו מעודכן הלקוח ותהליך ההזמנה יוצא לדרך באישורו. במידה ומשלוח יוחזר ל'רהיטי סגולה' ע”י חברת המשלוחים מכל סיבה הקשורה ללקוח, יחוייב הלקוח בעלות המשלוח + עלות המשלוח חזרה לחנות. 'רהיטי סגולה'' תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה בחנות הוירטואלית, תוך 24 ימי עסקים. מוצרים המגיעים ללקוח ישירות מחו"ל, זמן הגעתם הינו עד 60 ימי עסקים. 'רהיטי סגולה' לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה. משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, יש באפשרות הלקוח לאסוף את המוצר מהחנות הפיזית.

אחריות ושירות

אחריות ושירות האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה. במקרה של נזק שנגרם . יש לפנות מיד (עד 3 ימי עסקים מיום קבלת המוצר) ובמידת האפשר לשלוח צילום של המוצר הפגום באמצעות דוא"ל : rehiteysgula@gmail.com 'רהיטי סגולה' לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

ביטול עסקה

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה לשירות הלקוחות של ' רהיטי סגולה ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת פקס או דואר אלקטרוני רהיטי סגולה' המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר ל'רהיטי סגולה' כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. ניתן לבטל העסקה תוך 14 ימי עסקים מקבלת המוצר. וזה כל עוד לא נעשה שימוש במוצר, אינו נפתח ואריזתו המקורית לא נפגעה. החזרה תעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית. במקרה של ביטול העסקה, תחזיר 'רהיטי סגולה' ללקוח את הסכום ששולם על ידו עבור המוצר בניכוי דמי ביטול בשיעור של5% מסכום העסקה או 100 ש"ח לפי הנמוך מביניהם. אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה ל'רהיטי סגולה', זאת בנוסף לדמי הביטול. על מנת להבטיח שהמוצר לא ייפגם או יישבר בעת שילוחו חזרה ל'רהיטי סגולה', יש לארוז אותו באריזתו המקורית. בנוסף, אנו ממליצים לשלוח את המוצר באמצעות גוף המאפשר מעקב אחר מיקומו של המוצר בעת השילוח וכן לרכוש כיסוי ביטוחי למקרה שיגרם נזק למוצר בעת השילוח. זיכוי יבוצע לאחר החזרת המוצר\ים לחנות כאשר על הלקוח החובה לבצע זאת גם במקרה ובו המוצר נרכש וסופק באמצעות שירותי המשלוח. ניתן לשלוח את המוצרים באמצעות שליח לכתובת החנות (בן ציון גליס 51 פתח תקווה). לא ניתן לבצע החזר על שירותים שבוצעו כגון שירותי משלוח. זיכוי יינתן בתנאי להמצאות והצגת חשבונית.

אבטחת מידע ופרטיות

'רהיטי סגולה ' נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת 'רהיטי סגולה' ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא 'רהיטי סגולה' אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה. 'רהיטי סגולה' מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הלקוחות אלא על מנת לאפשר את הרכישה בחנות הוירטואלית ובהתאם לכל דין.

קניין רוחני

קניין רוחני כל זכויות הקניין הרוחני באתר ובחנות הוירטואלית הינן רכושה הבלעדי של 'רהיטי סגולה'. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מהחנות הוירטואלית, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם רהיטי סגולה.

דין וסמכות

דין וסמכות שיפוט פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך בתל אביב-יפו, תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית. חסיון הלקוח ופרטיו לא נעביר את פרטי הלקוח, כתובת המייל שלו או כל מידע אחר לצד ג'.